I go to the energy website every night to see how much it cost me to TOTALLY SWEAT the day before.
It's usually about 7 bucks a day.
But then you have to multiply that.
Yanno, bec/ we DO have 30/31 days per month.
PASS THE BULLETS.
If you think education is expensive, try ignorance.